Hoş Geldiniz

Yayın Tarihi: 6.09.2016

Haberi Paylaş:

Karakter Boyutu:-A+

Sevgili Öğrencilerimiz,

Bartın Üniversitesi Mühendislik Fakültesi’ni kazanmanız sebebiyle sizleri ve ailelerinizi tebrik ederim. Fakülte Dekanı olarak şahsım ve fakültemizin akademik/idari personeli adına “Hoş geldiniz” diyorum.

Başarı sürecindeki ilk adım, ne yapmak istediğinizi bilmenizdir. Başarının temel şartının çalışmaktan geçtiğini, Mühendislik Fakültesi öğrencisinin başarısında Matematik-Fizik bilgilerini kullanabilmenin çok önemli olduğunu ve hiç kimsenin başarı merdivenine elleri cebinde tırmanmadığını hatırlatırım.

Fakülte olarak Çevre, İnşaat, Makine, Metalurji-Malzeme ve Tekstil Mühendisliği Bölümleri olarak 5 lisans programında öğretime devam etmekteyiz. Öğrenimleri süresinde başarılı olan öğrencilerimiz, diğer bölümlerimizin birinde "çift anadal" yaparak İki bölümü bitirebilme şansına sahiptir. 

Mühendislik problem çözümlerini tasarlayabilen, üretime katkı sağlayabilen, takım çalışmasına yatkın, yazılı ve sözlü iletişimi gelişmiş, milli ve manevi değerlere saygılı, meslek etiğine sahip, yeterli Mühendislik bilgi ve becerisine sahip Mühendisler yetiştirmek amacındaki fakültemize tekrar Hoş geldiniz der, sağlık, huzur ve başarılar dilerim. 

Sevgi ve saygılarımla.


Mühendislik Fakültesi Dekanı

Haberin Fotoğrafları


Bartın Üniversitesi - Kutlubey Yazıcılar Kampüsü Tel: 0 (378) 501 10 00 Belge Geçer: 0 (378) 501 10 21 E-posta: mf@bartin.edu.tr

Copyright Bartın Üniversitesi Mühendislik Fakültesi